Radio Scraper

Plays // Stats // Artists
Clear
Time Radio Artist Title
20.06.2021 @ 19:52 HRT3 Ansambl Les Arts Florissants: Te deum
20.06.2021 @ 19:25 HRT3 Ansambl Les Arts Florissants; William Christie; Maryseult Wieczorek; Paul Agnew; Maarten Koningsberger: In exitu israel - motet
20.06.2021 @ 19:01 HRT3 Donna Brown: Grands motets: miserere
20.06.2021 @ 17:58 HRT3 Ester Pineda: Tango - za klavir
20.06.2021 @ 15:12 HRT3 Londonski Simfonijski Orkestar: Šeherezada - simfonijska suita, op. 35
20.06.2021 @ 14:58 HRT3 Geoffrey Tozer: Koncert za klavir u cis-molu, op.30
20.06.2021 @ 14:42 HRT3 Liana Isakadze: Koncertna fantazija za violinu i orkestar - na rusku temu u h-molu, op. 33 u h-molu ,op.33
20.06.2021 @ 14:31 HRT3 Sofijska Državna Filharmonija: Uvertira
20.06.2021 @ 14:28 HRT3 Wiener Volksopernorchester: Donauwellen (vinil)
20.06.2021 @ 13:59 HRT3 Matej Meštrović; Marjan Krajna; Svetlana Krajna; Alan Kanski; Dani Bošnjak; Zagrebačka Filharmonija; Miran Vaupotić: Dunavska rapsodija ( danube phapsody )
20.06.2021 @ 13:53 HRT3 Dječji Zbor Mađarskog Radija: 4 svadbena plesa (negy lakodalmi tanc)
20.06.2021 @ 13:40 HRT3 Češka Filharmonija: Uspomene, op.25 - orkestralna suita
20.06.2021 @ 13:34 HRT3 Bečki Simfonijski Orkestar: Na lijepom plavom dunavu,op.314
20.06.2021 @ 13:31 HRT3 Max Emanuel Cenčić: Proljetna pjesma ( fruehlingslied )
20.06.2021 @ 07:53 HRT3 Orkestar Philharmonia: Iz: kralj mrkva, a 616 - uvertira opereti ( le roi carotte )
20.06.2021 @ 07:44 HRT3 Orkestar Pariških Koncerata: Iz: modrobradi - uvertira
20.06.2021 @ 07:35 HRT3 Detroitski Simfonijski Orkestar: Iz: orfej u podzemlju - uvertira operi
20.06.2021 @ 07:32 HRT3 Strauss Ansambl Iz Budimpešte: Iz: pariški život ( la vie parisienne ) - can-can
20.06.2021 @ 07:22 HRT3 Orkestar Pariških Koncerata: Iz: velika vojvotkinja od gerolsteina - uvertira opereti
20.06.2021 @ 07:12 HRT3 Orkestar Pariških Koncerata: Iz: pariški život - uvertira opereti
20.06.2021 @ 07:07 HRT3 Orkestar Philharmonia: Iz: die rheinnixen ( rajnske vile ), a 614 - uvertira operi
20.06.2021 @ 06:59 HRT3 Jean Philippe Collard; Michel Beroff: Iz: suite ma mere l'oye ( moja majka guska ) - 1. pavane pour la belle au bois dormant ( pavana za uspavanu ljepoticu ) - četveroručno
20.06.2021 @ 06:55 HRT3 Bela Drahos: Ave maria
20.06.2021 @ 06:48 HRT3 Josef Molnar: Fantazija na japanske narodne pjesme
20.06.2021 @ 06:41 HRT3 Kvartet Flauta 4Syrinx: Flute session
20.06.2021 @ 06:37 HRT3 Renata Penezić: Dva leptira ( deux papillons ) - za dvije flaute i klavir
19.06.2021 @ 23:51 HRT3 Ole Edvard Antonsen: Koncert za trubu i orkestar u d-duru
19.06.2021 @ 23:29 HRT3 Janos Starker: Iz: 3. sonata za violončelo i klavir u a-duru,op.69 - adagio cantabile
19.06.2021 @ 23:20 HRT3 Gervaise De Peyer: 1. rapsodija za klarinet i klavir ( premiere rhapsodie )
19.06.2021 @ 23:12 HRT3 Kemal Gekić: 3. barkarola u ges-duru, op. 42
19.06.2021 @ 23:01 HRT3 Ansambl Explorations: 2. ruski napjev s varijacijama, op.32 ( deuxieme air russe varie op.32 )
19.06.2021 @ 22:50 HRT3 Manuel Barrueco: Brazilski ples - dansa brasileira
19.06.2021 @ 22:47 HRT3 Manuel Barrueco: Drume negrita
19.06.2021 @ 22:42 HRT3 Manuel Barrueco: La muerte del angel - smrt anđela
19.06.2021 @ 22:32 HRT3 Victor Villadangos: Tres piezas rioplatenses ( tri djela iz područja rio de la plata )
19.06.2021 @ 19:58 HRT3 Salzburger Saitenklang: Iz: opere " čarobna frula " - das klingt so herlich - zbor
19.06.2021 @ 19:45 HRT3 Filharmonijski Orkestar Pays De Loire: Images ( slike ) - balet
19.06.2021 @ 19:29 HRT3 Simfonijski Orkestar Bbc-A: Bandar - log, simfonijska poema prema kiplingovoj knjizi o džungli
19.06.2021 @ 19:03 HRT3 Eastman Rochester Orkestar: Medeja - suita iz baleta ( medea )
19.06.2021 @ 18:52 HRT3 Orkestar Pariškog Konzervatorijskog Društva: Iz: fantastična simfonija op. 14 - vještičje sijelo (5. stavak)
19.06.2021 @ 18:40 HRT3 Sarah Walker: Saul i vještica u endoru ( saul and the witch at endor )
19.06.2021 @ 18:26 HRT3 Orkestar Rtv Zagreb: Podnevna vještica op.108
19.06.2021 @ 18:20 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Valcer iz operete " vještica iz boisya "
19.06.2021 @ 18:11 HRT3 Denes Zsigmondy: Ples vještica op. 8
19.06.2021 @ 18:08 HRT3 Dietrich Fischer Dieskau: Druga svibanjska pjesma , op.8 - vještičja pjesma / and'res maienlied
19.06.2021 @ 18:03 HRT3 Orkestar Opere Hnk Iz Zagreba: Iz: labinska vještica - predigra operi
19.06.2021 @ 11:14 HRT3 Čikaški Simfonijski Orkestar ( Chicago Symphony Orchestra ): Iz: klasična simfonija u d-duru, op.25 / 3. stavak - gavota - allegro
19.06.2021 @ 11:08 HRT3 Martha Argerich: Igra vode
19.06.2021 @ 11:00 HRT3 Martha Argerich: Barkarola u fis-duru, op. 60
19.06.2021 @ 10:53 HRT3 Martha Argerich: 6. mađarska rapsodija
19.06.2021 @ 10:46 HRT3 Martha Argerich: Scherzo br.3 u cis-molu , op.39
19.06.2021 @ 10:43 HRT3 Martha Argerich: Iz: dječji prizori ( scenes d ' enfants ) op. 15 , br. 7 : sanjarenje ( reverie )
19.06.2021 @ 10:31 HRT3 Vladimir Krpan: Notturno u fis-molu
19.06.2021 @ 10:24 HRT3 Krešimir Stražanac; Jonathan Ware: Poruka ( die botschaft )
19.06.2021 @ 10:22 HRT3 Vladimir Krpan: Scherzo u as-duru
19.06.2021 @ 10:19 HRT3 Krešimir Stražanac; Jonathan Ware: Osamljen
19.06.2021 @ 10:16 HRT3 Vladimir Krpan: Fantazija u b-duru
19.06.2021 @ 06:47 HRT3 Katia Labeque: Scaramouche - suita za 2 klavira
19.06.2021 @ 06:38 HRT3 Orkestar Romanske Švicarske: Preludij za faunovo poslijepodne prelude a l'apres-midi d'un faune
19.06.2021 @ 06:35 HRT3 Alisa Weilerstein: Poslije sna, op.7, br.1 apres un reve
19.06.2021 @ 06:33 HRT3 Sarah Walker: Mašta ( fancie )
19.06.2021 @ 06:31 HRT3 Sarah Walker: Mašta ( fancy )
19.06.2021 @ 06:17 HRT3 Sretna Meštrović: Maštanja op. 17
19.06.2021 @ 06:07 HRT3 Marijan Jerbić: Maštanja - phantasiestuecke op.73
19.06.2021 @ 00:04 HRT3 Orkestar Romanske Švicarske: Preludij za faunovo poslijepodne prelude a l'apres-midi d'un faune
19.06.2021 @ 00:01 HRT3 Alisa Weilerstein: Poslije sna, op.7, br.1 apres un reve
18.06.2021 @ 17:46 HRT3 Julian Bream: To the edge of dream ( na rubu sna )
18.06.2021 @ 15:56 HRT3 Nada Ruždjak: Iz: čarobna frula - arija kraljice noći iz 2. čina " der hoelle rache " ( die zauberfloete )
18.06.2021 @ 15:38 HRT3 Bečka Filharmonija: 35. simfonija u d-duru, kv.385 " haffner "
18.06.2021 @ 15:24 HRT3 Ann Monoyios: Missa brevis u d-molu , kv.65
18.06.2021 @ 15:04 HRT3 L'Archibudelli: Glazbena šala _ za 2 violine, violu, kontrabas, 2 roga u f-duru, kv 522 (sekstet seoskih glazbenika "" )
18.06.2021 @ 14:52 HRT3 Elisabeth Schwarzkopf: Ch' io mi scordi di te ? - koncertna arija, kv 505
18.06.2021 @ 14:32 HRT3 Orkestar Akademije St. Martin In The Fields: Skice za baletni intermezzo, kv 299c
18.06.2021 @ 14:28 HRT3 Lucero Tena: Sonata u d-duru
18.06.2021 @ 12:03 HRT3 Sretna Meštrović: Tri invencije za klavir
18.06.2021 @ 10:28 HRT3 Daniel Chorzempa: 1. crkvena sonata za orgulje i gudače u es-duru, kv.67/41h
18.06.2021 @ 10:00 HRT3 Ansambl Les Arts Florissants: Filius prodigus, h.399
18.06.2021 @ 09:52 HRT3 Armik: Follow me
18.06.2021 @ 09:26 HRT3 Salzburger Hofmusik: Uvertira u g-duru
18.06.2021 @ 08:42 HRT3 Richard Schoenhofer: Adagio za dva basetna roga i fagot u f-duru, kv 410
18.06.2021 @ 08:06 HRT3 Berlinska Filharmonija: 3. simfonija u es-duru, op. 97 ""rajnska""
18.06.2021 @ 07:34 HRT3 Geza Anda: Koncert za klavir i orkestar u a-molu,op.54
18.06.2021 @ 07:06 HRT3 Berlinska Filharmonija: Iz: labuđe jezero - suita iz baleta, op.20
18.06.2021 @ 06:57 HRT3 Orkestar Akademije St. Martin In The Fields: Iz: gudački kvartet u f-duru, op.3. br.5 2.st.serenada ( andante cantabile )
18.06.2021 @ 06:54 HRT3 Merčep Filip: Generalife
18.06.2021 @ 06:33 HRT3 Steven Mead: Koncert za eufonij, limene puhače i udaraljke
18.06.2021 @ 06:20 HRT3 Sebastiano Lo Jacono: Klasični koncert za klarinet i gudače ( concertino classico per clarinetto e archi )
18.06.2021 @ 06:08 HRT3 Domagoj Pavlović: Briljantne varijacije za klarinet i orkestar
17.06.2021 @ 21:38 HRT3 Ansambl Musique Oblique: Klavirski kvintet u a-molu, op.14
17.06.2021 @ 19:58 HRT3 Sound Of Light: Paris
17.06.2021 @ 18:52 HRT3 Rudolf Buchbinder: Sonata no.15 in e major, hob.xvi/13
17.06.2021 @ 17:58 HRT3 Vladimir Krpan: Valcer u e-molu
17.06.2021 @ 17:17 HRT3 Grigorij Sokolov: 3. sonata za klavir u f-molu , op.5
17.06.2021 @ 16:42 HRT3 Grigorij Sokolov: 1. koncert za klavir i orkestar u b-molu, op.23
17.06.2021 @ 16:34 HRT3 Zoltan Kocsis: Valcer u e-duru, op.posth.
17.06.2021 @ 12:59 HRT3 Alicia Zizzo: Irski valcer - za klavir ( irish waltz )
17.06.2021 @ 12:29 HRT3 Tamara Jurkić Sviben: Koncert za klavir i orkestar
17.06.2021 @ 11:54 HRT3 Gudački Kvartet Sebastian: Gudački kvartet u c-duru, op.58
17.06.2021 @ 11:47 HRT3 James Galway: Concertino za flautu i orkestar , op.107
17.06.2021 @ 11:17 HRT3 Klavirski Trio Dartington: Piano trio in g minor, op. 17