Radio Scraper

Plays // Stats // Artists
Clear
Time Radio Artist Title
28.06.2020 @ 08:01 HRT3 Nizozemski Komorni Zbor: O salutaris hostia
28.06.2020 @ 07:29 HRT3 Mischa Maisky; Martha Argerich: Sonata za violončelo i klavir u a-duru
28.06.2020 @ 07:06 HRT3 Catherine Leonard; Hugh Tinney: Sonata za klavir i violinu u f-duru, op.24 " proljetna "
28.06.2020 @ 07:00 HRT3 Janina Fialkowska: 10. preludij u cis-molu, op. 28
28.06.2020 @ 06:52 HRT3 Vladimir Begović: Folk diptih, za fagot i klavir
28.06.2020 @ 06:45 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Gumpis trio
28.06.2020 @ 06:42 HRT3 Marijan Kobetić: Scherzo za fagot i klavir
28.06.2020 @ 06:37 HRT3 Mira Flies Šimatović: Stari plesovi iz dalmacije
27.06.2020 @ 23:27 HRT3 Itzhak Perlman: Caprice viennois, op.2
27.06.2020 @ 23:21 HRT3 Bostonski Pops Orkestar: Iz: luckasta djevojka ( girl crazy ) - suita
27.06.2020 @ 23:01 HRT3 Novi Londonski Orkestar: Le boeuf sur le toit op.58 - cinema-fantasie sur des airs sud-americains
27.06.2020 @ 22:57 HRT3 Laura Vadjon: Sonata seconda
27.06.2020 @ 22:55 HRT3 Susan Drake: Preludij, op.52
27.06.2020 @ 22:51 HRT3 Susan Drake: 1. arabeska
27.06.2020 @ 22:28 HRT3 Gloria Agostini: Mala koncertantna simfonija za harfu, čembalo, klavir i dva gudačka sastava
27.06.2020 @ 22:24 HRT3 Kvartet Saksofona Adelphi: Rigaudon de dardanus
27.06.2020 @ 22:22 HRT3 Pascal Roge: 6. gnossienne
27.06.2020 @ 22:18 HRT3 Pascal Roge: 5.gnossienne
27.06.2020 @ 22:15 HRT3 Pascal Roge: 4. gnossienne
27.06.2020 @ 22:11 HRT3 Pascal Roge: 3. gnossienne
27.06.2020 @ 22:09 HRT3 Pascal Roge: 2. gnossienne
27.06.2020 @ 22:05 HRT3 Pascal Roge: 1. gnossienne
27.06.2020 @ 19:51 HRT3 Branka Janjanin: Sonata za harfu
27.06.2020 @ 18:55 HRT3 John Georgiadis: Leptir - balet-pantomima u 2 čina i 4 slike
27.06.2020 @ 18:37 HRT3 Magdalena Kožena: Šeherezada
27.06.2020 @ 18:28 HRT3 Češki Simfonijski Orkestar: Iz: samson i dalila - bakanal
27.06.2020 @ 18:22 HRT3 Ramon Vargas: Iz: biserari - " au fond du temple saint ", duet iz 1. čina
27.06.2020 @ 18:10 HRT3 Simfonijski Orkestar Rtv Zagreb: Galantna indija - suita (les indes galantes - airs de ballet)
27.06.2020 @ 17:57 HRT3 Glazbenici Iz Louvrea ( Les Musiciens Du Louvre ); Marc Minkowski: Le bourgeois gentilhomme ( buržoaski đentlmen ) - la ceremonie des turcs
27.06.2020 @ 15:59 HRT3 David Douglas: Fantasia
27.06.2020 @ 15:35 HRT3 Kocian Kvartet; Jana Brouškova; Jana Brožkova: Hrubin varijacije za obou, harfu i gudački kvartet
27.06.2020 @ 15:20 HRT3 Aci Bertoncelj; Hinko Haas: Hommage a astor piazzola - pet tanga
27.06.2020 @ 15:04 HRT3 Stamic Kvartet: Gudački kvartet br.3 (fantastični prizori)
27.06.2020 @ 14:41 HRT3 Brendan Doyle; The Hibernia String Trio: Glazba za klarinet iu gudački trio
27.06.2020 @ 14:33 HRT3 Ronald Brautigam; Isabelle Van Keulen: Great expectations, op.26
27.06.2020 @ 14:28 HRT3 Nebojša Buhin: Guitar language
27.06.2020 @ 13:27 HRT3 Božo Paradžik: Iz: karneval životinja - labud ( le cygne )
27.06.2020 @ 11:08 HRT3 Zoltan Kocsis: Vokaliza, op.34 br.14
27.06.2020 @ 11:04 HRT3 Zoltan Kocsis: Tri mađarske narodne
27.06.2020 @ 10:49 HRT3 Zoltan Kocsis: Iz: opera tristan i izolda - predigra i izoldina ljubavna smrt (obrada)
27.06.2020 @ 10:43 HRT3 Zoltan Kocsis: Valcer u as-duru,op.34,br.1 " grande valse brillante "
27.06.2020 @ 10:32 HRT3 Gudački Kvartet Sebastian: Šest narodnih - suita za gudački orkestar
27.06.2020 @ 10:22 HRT3 Tonko Ninić: Balada za violinu i orgulje
27.06.2020 @ 10:13 HRT3 Darko Petrinjak: Međimurska suita
27.06.2020 @ 06:57 HRT3 Ansambl Estampie: Ricercar on " bonny sweet robin "
27.06.2020 @ 06:36 HRT3 Aldo Ciccolini: Karneval životinja le carnaval des animaux
27.06.2020 @ 06:33 HRT3 Mischa Maisky: Iz: " fiancailles pour rire " - violon br.5
27.06.2020 @ 06:30 HRT3 Branka Stilinović: Morska vrba
27.06.2020 @ 06:25 HRT3 Ruben Dalibaltayan: Valse melancolique
27.06.2020 @ 06:13 HRT3 Ingeborg Danz; Cord Garben: Sedam pjesama, op.23
27.06.2020 @ 06:07 HRT3 Božena Ruk Fočić: Tri pjesme
26.06.2020 @ 23:59 HRT3 Ivan Bonačić: Kraken part iii: benevolent dreams (instrumental)
26.06.2020 @ 23:55 HRT3 Ivan Bonačić: Kraken part ii: emergence (instrumental)
26.06.2020 @ 23:48 HRT3 Ivan Bonačić: Kraken part i: shadow in the abyss (instrumental)
26.06.2020 @ 23:43 HRT3 Ivan Bonačić: Your eyes in the sunrise (instrumental)
26.06.2020 @ 23:38 HRT3 Darko Jurković Charlie Trio: Dark moments
26.06.2020 @ 23:34 HRT3 Darko Jurković Charlie Trio: Early 70s
26.06.2020 @ 23:26 HRT3 Miro Kadoić: Hipnosia
26.06.2020 @ 23:20 HRT3 Miro Kadoić: Beskonačno ljeto (endless summer)
26.06.2020 @ 23:11 HRT3 Jazz Orkestar Hrt ( Big Band Hrt ); Davor Križić: Davor's tune (live)
26.06.2020 @ 23:03 HRT3 Jazz Orkestar Hrt ( Big Band Hrt ); Davor Križić: Echoes of a dream (live)
26.06.2020 @ 22:55 HRT3 Pavle Miljenović Quartet: Erik's message
26.06.2020 @ 22:46 HRT3 Pavle Miljenović Quintet: Into the wild
26.06.2020 @ 22:39 HRT3 Matija Dedić & Šimun Matišić: Fortune smiles
26.06.2020 @ 22:35 HRT3 Šimun Matišić Trio: Green lobster dream
26.06.2020 @ 17:58 HRT3 Mischa Maisky: Želja, op. 60 br. 2 - moderato ( zhelaniye )
26.06.2020 @ 17:44 HRT3 Armin Rosin: Koncert za trombon ( ili violu ) i orkestar u d-duru
26.06.2020 @ 17:36 HRT3 Robert Woolley: 12 varijacija na temu " la folia ", wq 118/9, h 263
26.06.2020 @ 17:24 HRT3 Frans Brueggen: Trio sonata za blokflautu, flautu i continuo u c-duru
26.06.2020 @ 16:59 HRT3 Miklos Spanyi: Koncert za čembalo i gudače u g-molu, h.409 (w.6)
26.06.2020 @ 16:57 HRT3 Rachel Brown: Menuet za flautu d' amour i continuo
26.06.2020 @ 16:49 HRT3 Kremerata Baltica: Kinder - symphonie " berchtolsgadener " c-dur ( dječja simfonija )
26.06.2020 @ 16:37 HRT3 Rachel Brown: Sonata za flautu i continuo u g-duru br.273
26.06.2020 @ 16:35 HRT3 Los Otros: Menuet
26.06.2020 @ 15:55 HRT3 Mary Thomas: Mjesečar - za sopran, piccolo, trublju, mali bubanj i klavir ( nachtwandler )
26.06.2020 @ 15:25 HRT3 Kraljevski Filharmonijski Orkestar: Suita za gudački orkestar
26.06.2020 @ 14:56 HRT3 Gudački Kvartet Juilliard: Preobražena noć - gudači sekstet prema pjesmi richarda dehmela, op. 4
26.06.2020 @ 14:33 HRT3 Simfonijski Orkestar Grada Birminghama: Varijacije za orkestar, op.31
26.06.2020 @ 12:54 HRT3 Kvartet Papandopulo: Piece for amy
26.06.2020 @ 12:36 HRT3 Zita Varga; Nadia Varga: Concertino
26.06.2020 @ 12:25 HRT3 Gordan Tudor: Zaljubljeni akrobat - za saksofon i orkestar
26.06.2020 @ 12:14 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Obsidienne
26.06.2020 @ 12:06 HRT3 Zagrebački Ansambl Flauta: Levitirajuće čivave - za kvintet flauta ( levitating chihuahuas )
26.06.2020 @ 11:55 HRT3 Ana Batinica; Ivan Mučić: The rape of rainbow
26.06.2020 @ 11:47 HRT3 Kvartet Papandopulo: Goldspell
26.06.2020 @ 11:37 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Adieu
26.06.2020 @ 11:20 HRT3 Ratko Vojtek: Gravitacije za bas klarinet i gudački kvartet
26.06.2020 @ 11:10 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Mjesec, za simfonijski orkestar
26.06.2020 @ 11:01 HRT3 Gudački Kvartet Sebastian: Gudački kvartet
26.06.2020 @ 10:23 HRT3 Vladimir Ruždjak: Pjesme don quijotea dulcineji ( don quichotte a dulcinee )
26.06.2020 @ 10:08 HRT3 Katarina Karneus: Pjesme s madagaskara ( chansons madecasses )
26.06.2020 @ 10:02 HRT3 Barbara Hendricks: Pet popularnih grčkih melodija ( cinq melodies populaires grecques )
26.06.2020 @ 09:58 HRT3 Ansambl Palladian: Two in one upon a ground
26.06.2020 @ 09:49 HRT3 The Parley Of Instruments: Koncert za mandolinu, gudače i orgulje u c-duru, rv.425
26.06.2020 @ 08:39 HRT3 Itzhak Perlman: Passacaglia u g-molu
26.06.2020 @ 08:12 HRT3 Goeteborški Simfonijski Orkestar: 4. simfonija u es-duru
26.06.2020 @ 07:42 HRT3 Stephen Bishop Kovacevich: Koncert za klavir u a-molu, op.16
26.06.2020 @ 07:10 HRT3 Vadim Repin; Londonski Simfonijski Orkestar; Emmanuel Krivine: Koncert za violinu u d-molu , op. 47
26.06.2020 @ 07:05 HRT3 Goeteborški Simfonijski Orkestar: Iz: maskarade - uvertira operi
26.06.2020 @ 06:55 HRT3 Yvonne Printemps: Iz: ljubav pod maskom - dvije arije iz operete ( l'amour masque )