Radio Scraper

Plays // Stats // Artists
Clear
Time Radio Artist Title
13.09.2020 @ 08:00 HRT3 Janina Fialkowska: 10. preludij u cis-molu, op. 28
13.09.2020 @ 07:41 HRT3 Julius Katchen: Rapsodija u plavom
13.09.2020 @ 07:24 HRT3 Bamberški Simfoničari: Danzas fantasticas (fantastični plesovi), op.22
13.09.2020 @ 07:06 HRT3 Bostonski Simfonijski Orkestar: Dolly op.56
13.09.2020 @ 06:59 HRT3 Duo Nomos: Fuga za violinu i klavir u c-molu
13.09.2020 @ 06:55 HRT3 Anđelka Rušin: Tri istarske - ciklus solo pjesama za glas i klavir
13.09.2020 @ 06:37 HRT3 Zagrebački Gudački Kvartet: 2. gudački kvartet " istarske impresije "
12.09.2020 @ 23:26 HRT3 Pierre Fournier: Romance sans paroles ( pjesma bez riječi ), op.109
12.09.2020 @ 23:23 HRT3 Charlie Siem: Apres un reve
12.09.2020 @ 23:12 HRT3 Karl Bernhard Sebon: Mađarska pastoralna fantazija, op.26
12.09.2020 @ 23:01 HRT3 Filharmonijski Orkestar Bbc - A: Lijepa melusina, op.32 - uvertira
12.09.2020 @ 22:54 HRT3 Hans Kalafusz: Valcer capriccio
12.09.2020 @ 22:50 HRT3 Ansambl Poiesis: Del bel oriente - za tenor, violu da gamba, harfu i lirone
12.09.2020 @ 22:42 HRT3 Marion Fourquier: Ancidetemi pur, per l'arpa - za harfu solo
12.09.2020 @ 22:32 HRT3 Ansambl Poiesis: Olimpijina tužaljka ( lamento d'olimpia ) - za sopran, violu da gamba, harfu i lirone
12.09.2020 @ 22:27 HRT3 Marion Fourquier: Capriccio o re, fa, mi, so ( capriccio sopra re, fa, mi, sol ) - za harfu solo
12.09.2020 @ 20:00 HRT3 Stanko Arnold: Arija u a-duru
12.09.2020 @ 19:04 HRT3 Škotski Nacionalni Orkestar: Glazba iz baleta rajmonda, op. 57 ( raymonda )
12.09.2020 @ 18:49 HRT3 Zbor Rimske Opere: Iz: aida - trijumfalna koračnica i balet iz 2.čina
12.09.2020 @ 18:45 HRT3 Bečka Filharmonija: Egipatska koračnica ( aegyptischer marsch )
12.09.2020 @ 18:17 HRT3 Aldo Ciccolini: 5. koncert za klavir i orkestar u f-duru, op.103 " egipatski "
12.09.2020 @ 16:00 HRT3 Ansambl Romanesca: Balletto terzo
12.09.2020 @ 12:00 HRT3 Los Otros: Ballo
12.09.2020 @ 10:56 HRT3 Lovro Pogorelić: 2. balada - za klavir
12.09.2020 @ 10:42 HRT3 Lovro Pogorelić: Iz: godine hodočašća, prva godina: švicarska - obermannova dolina
12.09.2020 @ 10:32 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Dolce furioso
12.09.2020 @ 10:23 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Canticum columnarum ( 70-te )
12.09.2020 @ 10:12 HRT3 Igor Lešnik: Jeu de cloches, za marimbafon i gudački kvartet
12.09.2020 @ 06:51 HRT3 Sarah Chang: Iz: thais - meditation ( iz: taida - meditacija )
12.09.2020 @ 06:46 HRT3 Liverpoolska Kraljevska Filharmonija: Pavana, op.50 pavane
12.09.2020 @ 06:43 HRT3 Alisa Weilerstein: Poslije sna, op.7, br.1 apres un reve
12.09.2020 @ 06:35 HRT3 Aldo Ciccolini: 3 gimnopedije
12.09.2020 @ 06:33 HRT3 Stari Bečki Komorni Ansambl: Moedlinger ples br. 1
12.09.2020 @ 06:27 HRT3 Salzburger Hofmusik: 3. simfonija u d-duru
12.09.2020 @ 06:20 HRT3 Zagrebački Solisti: Simfonija u g-duru
12.09.2020 @ 06:12 HRT3 Zagrebački Solisti: Simfonija u c-duru
12.09.2020 @ 06:07 HRT3 Salzburger Hofmusik: Uvertira u g-duru
11.09.2020 @ 15:59 HRT3 Tabea Zimmermann: Song of mariamne, op.37, br.2
11.09.2020 @ 15:55 HRT3 Evgenij Kissin: Posveta, op. 25 br. 1 ( widmung )
11.09.2020 @ 15:45 HRT3 Rudolf Buchbinder: Sonata no.20 in b flat major, hob.xvi/18
11.09.2020 @ 15:22 HRT3 Festivalski Orkestar Menuhin: Vatromet - suita (muzika za kraljevski vatromet)
11.09.2020 @ 14:32 HRT3 Claudia Schaefer; Bernarda Fink; Kurt Streit; Gerald Finley; Bečki Concentus Musicus; Nikolaus Harnoncourt: Requiem u d-molu, k.626
11.09.2020 @ 14:29 HRT3 The Scottish Early Music Consort: Basse danse content desir
11.09.2020 @ 13:27 HRT3 Kvartet Martinez Zarate: Verano porteno
11.09.2020 @ 12:55 HRT3 Zbor Hrt: Pacem
11.09.2020 @ 12:34 HRT3 Zbor Hrt; Simfonijski Orkestar Hrt: Dixit dominus - za soliste, zbor i orkestar
11.09.2020 @ 12:15 HRT3 Ivana Lazar; Yu Shao; Leon Košavić; Zbor Hrt; Simfonijski Orkestar Hrt; Tomislav Fačini: Hrvatska misa u h-molu
11.09.2020 @ 12:00 HRT3 Zagrebačka Filharmonija: Xiii. ura, dva soneta antuna gustava matoša za tri zbora i orkestar
11.09.2020 @ 11:37 HRT3 Josip Lešaja: Čovjek i smrt - kantata za sole, zbor i orkestar
11.09.2020 @ 11:26 HRT3 Veronika Kovačić: Igra riječi ii - za recitatora, zbor, komorni ansambl i magnetnu vrpcu
11.09.2020 @ 11:14 HRT3 Komorni Ansambl Rtz: Rota
11.09.2020 @ 11:01 HRT3 Marijan Bujanić: " radost ", kantata za bariton, mješoviti zbor i orkestar op.69
11.09.2020 @ 10:13 HRT3 Zbor Hrt: Gruda motovunska - kantata za zbor i orkestar
11.09.2020 @ 10:05 HRT3 Ženski Zbor Rtz; Štefanija Jenej; Simfonijski Orkestar Rtz: Varijacije na narodnu temu za ženski zbor i komorni orkestar
11.09.2020 @ 10:00 HRT3 Zbor Hrt: Istarska suita
11.09.2020 @ 09:58 HRT3 Los Otros: Menuet
11.09.2020 @ 09:54 HRT3 Salzburger Saitenklang: Iz: opere " čarobna frula " - der vogelfaenger bin ich ja - arija papagena
11.09.2020 @ 08:40 HRT3 Duo Nota Bene: Iz: kum - ljubavna tema ( the godfather love team )
11.09.2020 @ 08:33 HRT3 Yundi ( Yundi Li / Li Yundi ): Iz: 6 velikih etida prema paganiniju , s 140 - 3. la campanella
11.09.2020 @ 08:12 HRT3 Yundi Li: Koncert za klavir u g-duru
11.09.2020 @ 07:33 HRT3 Yundi ( Yundi Li / Li Yundi ): 5. koncert za klavir i orkestar u es-duru, op. 73 " carski " ( emperor )
11.09.2020 @ 07:05 HRT3 Yundi ( Yundi Li / Li Yundi ): Fantazija u c-duru, op. 11
11.09.2020 @ 06:55 HRT3 Matija Dedić; Šimun Matišić: James - live
11.09.2020 @ 06:46 HRT3 Matija Dedić: Moment
11.09.2020 @ 06:39 HRT3 Big Band Hrt: Quasi blues (live)
11.09.2020 @ 06:31 HRT3 Bruno Mičetić Quintet: Autumn colors
11.09.2020 @ 06:08 HRT3 Big Band Hrt: Monster in the garden
10.09.2020 @ 23:26 HRT3 Los Otros: Prelude
10.09.2020 @ 21:57 HRT3 Mischa Maisky: Oblaci se razilaze - elegija, op. 42 br. 3 - largo ( redeyet oblakov letuchaya gryada. elegiya )
10.09.2020 @ 21:39 HRT3 Il Giardino Armonico: Koncert u f-duru
10.09.2020 @ 21:15 HRT3 Stephen Stubbs: Suita za lutnju u g-molu,bwv.995
10.09.2020 @ 19:56 HRT3 Art Blakey'S Jazz Messengers: Miguel's party
10.09.2020 @ 18:57 HRT3 Uta Jungwirth; Mojca Zlobko: Chanson dans la nuit ( pjesma u noći )
10.09.2020 @ 17:55 HRT3 Bečki Concentus Musicus: Sonata ii a 8 - duobus choris - za violinu, violu, violu da gamba, violončelo, zink, 3 posaune i continuo
10.09.2020 @ 17:51 HRT3 Pierre Fournier: Iz: karneval životinja - labud ( le cygne )
10.09.2020 @ 17:48 HRT3 Pierre Fournier: Papillon ( leptir ), op.77
10.09.2020 @ 17:21 HRT3 Pierre Fournier: Sonata za violinu i klavir u a-duru
10.09.2020 @ 17:05 HRT3 Pierre Fournier: Varijacije na rokoko temu za violončelo i orkestar, op.33
10.09.2020 @ 16:54 HRT3 Pierre Fournier: Fantasiestuecke ( fantastične skladbe ), op.73
10.09.2020 @ 16:37 HRT3 Pierre Fournier: Sonata za violončelo i klavir u a-molu, d.821 " arpeggione "
10.09.2020 @ 15:24 HRT3 Damjans: Big game playing
10.09.2020 @ 15:19 HRT3 B'S Funstallation: Blue line
10.09.2020 @ 12:57 HRT3 Jean Pierre Rampal: Romanca za flautu i klavir u a-duru, op.94 br.1
10.09.2020 @ 12:11 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: 1. simfonija u fis-molu, op.41
10.09.2020 @ 11:55 HRT3 Anđelko Krpan: 2. sonata za violinu i klavir u b-molu, op.43 - slavenska
10.09.2020 @ 11:54 HRT3 Evelin Novak: Bilo nekoć, op.23 br.7 ( es war einmal )
10.09.2020 @ 11:28 HRT3 Monika Leskovar: Sonata za violončelo i klavir u e-molu, op.35
10.09.2020 @ 11:08 HRT3 Ida Gamulin: Život cvijeća op.19
10.09.2020 @ 11:02 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: Uvertira za veliki orkestar - op.49 (jednostavačno)
10.09.2020 @ 10:56 HRT3 London Baroque: Sonata " lanterly ", a tre
10.09.2020 @ 10:28 HRT3 Ansambl Palladian: Two in one upon a ground
10.09.2020 @ 10:02 HRT3 Simfonijski Orkestar Nbc - A: Rimske fontane
10.09.2020 @ 09:59 HRT3 Siegfried Behrend: Balletto za gitaru i bubnjić
10.09.2020 @ 08:41 HRT3 Brueggen Consort; Frans Brueggen: Fantasia a 3
10.09.2020 @ 08:26 HRT3 Bamberški Simfoničari: Simfonija u jednom stavku ( symphonie in einem satz )
10.09.2020 @ 08:05 HRT3 Nikola Paskalov: Klavirska sonata u b-dur br.2 op.36
10.09.2020 @ 07:33 HRT3 Marin Maras: Koncert za violinu i orkestar u d-molu
10.09.2020 @ 07:06 HRT3 Državni Orkestar Ortf; Charles Munch: Simfonija br. 4 " deliciae basilienses ", h 191
09.09.2020 @ 22:30 HRT3 Maurice Andre: 4. sonata u c-duru
09.09.2020 @ 21:17 HRT3 Zagrebačka Filharmonija: Hommage a bach