Radio Scraper

Plays // Stats // Artists
Clear
Time Radio Artist Title
14.10.2020 @ 07:08 HRT3 Martha Argerich: Barkarola u fis-duru, op. 60
14.10.2020 @ 06:55 HRT3 Ansambl Musica Antiqua Iz Koelna: Iz: 15 sonata za violinu i continuo temeljenih na otajstvima sv. krunice ( ružarij sonate - rosenkranz sonate ) - 3.sonata u h-molu: kristovo rođenje
14.10.2020 @ 06:44 HRT3 Zagrebački Solisti: Concerto grosso u c-molu za gudače i čembalo
14.10.2020 @ 06:31 HRT3 Ansambl Musica Antiqua Iz Koelna: Koncert za blokflautu, flautu, gudače i continuo u e-molu
14.10.2020 @ 06:19 HRT3 Ansambl Benedetto Marcello: Concerto grosso u g-molu op. 3 br. 1
14.10.2020 @ 06:07 HRT3 Lionel Rogg: Fantazija i fuga u g-molu, bwv 542
13.10.2020 @ 23:25 HRT3 Dubravka Tomšič Srebotnjak: Etida u cis-molu, op.25 br.7
13.10.2020 @ 22:58 HRT3 Sergej Rahmanjinov: Valcer u des-duru,op.64 br.1, " minutni "
13.10.2020 @ 21:57 HRT3 Pavica Gvozdić: Mazurka u a-molu
13.10.2020 @ 21:45 HRT3 Aleksandar Madžar: Mephisto - valcer
13.10.2020 @ 21:38 HRT3 Aleksandar Madžar: Iz: ciklus " zrcala " - barka na oceanu, 3. stavak ( une barque sur l'ocean )
13.10.2020 @ 21:32 HRT3 Đorđe Stanetti: Tri preludija iz 1. knjige preludija za klavir
13.10.2020 @ 21:28 HRT3 Đorđe Stanetti: Etida za rastavljene akorde ( arpeggio, pour les arpeges composes )
13.10.2020 @ 21:20 HRT3 Đorđe Stanetti: Iz: opus 11 - 6 preludija
13.10.2020 @ 18:44 HRT3 Goran Končar: Monolog, za violinu solo
13.10.2020 @ 17:57 HRT3 Lya De Barberiis: Siciliana e marcia - za klavir
13.10.2020 @ 17:40 HRT3 Simfonijski Orkestar Rtv Zagreb: Varijacije na haydnovu temu, op.56a
13.10.2020 @ 17:08 HRT3 Simfonijski Orkestar Rtv Zagreb: 4. simfonija u b-duru op.60
13.10.2020 @ 17:00 HRT3 Simfonijski Orkestar Rtv Zagreb: Ruy blas - uvertira op. 95
13.10.2020 @ 16:36 HRT3 Simfonijski Orkestar Hrt: 3. suita u d-duru , bwv 1068
13.10.2020 @ 16:33 HRT3 Gyoergy Cziffra ( Gorges Cziffra ): Valse triste
13.10.2020 @ 14:55 HRT3 Dubravka Tomšič Srebotnjak: Ljubavni snovi - nokturno u as-duru, op.62 br.3
13.10.2020 @ 13:00 HRT3 Thomas Ades: Andante, jw viii/31
13.10.2020 @ 12:34 HRT3 Christina Ortiz: Momoprecoce - fantazija za klavir i orkestar
13.10.2020 @ 12:10 HRT3 Aldo Ciccolini: Fantazija za klavir i orkestar u g-duru
13.10.2020 @ 11:41 HRT3 Mihail Pletnjov: Koncertna fantazija za klavir i orkestar, op.56
13.10.2020 @ 11:17 HRT3 Lily Laskine: Koncertna fantazija u g-molu za harfu, klavir i orkestar
13.10.2020 @ 10:27 HRT3 Emil Grigorjevič Giljels ( Gilels ): Iz: melodija, op. 47., br. 3 - allegretto
13.10.2020 @ 10:23 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Dva stavka za puhački trio
13.10.2020 @ 10:14 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: A tre, za puhački trio
13.10.2020 @ 10:06 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Divertimento u c-duru, hob.iv. : 1
13.10.2020 @ 10:02 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Adagio
13.10.2020 @ 09:48 HRT3 Ljerka Pleslić - Bjelinski: Cvijeće za scarlattija
13.10.2020 @ 08:19 HRT3 Komorni Orkestar Ferenc Liszt: Divertimento za gudače, sz.113
13.10.2020 @ 07:40 HRT3 Orkestar Akademije St. Martin In The Fields: Oktet u c-duru, op.7
13.10.2020 @ 07:06 HRT3 Trio Enescu: 1. klavirski trio u d-molu, op. 32
13.10.2020 @ 06:50 HRT3 Uta Jungwirth; Mojca Zlobko: Preludij, fuga i varijecije , op.18
13.10.2020 @ 06:46 HRT3 Uta Jungwirth; Mojca Zlobko: Iz: suita bergamasque - 3. claire de lune
13.10.2020 @ 06:38 HRT3 Uta Jungwirth; Mojca Zlobko: Quatre preludes ( četiri preludija )
13.10.2020 @ 06:30 HRT3 Sting: Tea in the sahara (live)
13.10.2020 @ 06:20 HRT3 Jazz Orkestar Hrt ( Big Band Hrt ); Andreas Marinello: Čaj protiv sedam lopova
13.10.2020 @ 06:16 HRT3 Philadelphijski Orkestar: Tahiti trot ( čaj za dvoje / tea for two ) - za veliki orkestar
13.10.2020 @ 06:07 HRT3 Goran Končar: Tea for two
12.10.2020 @ 21:58 HRT3 Paul O ' Dette: La traditora no.3
12.10.2020 @ 21:38 HRT3 Ida Haendel: Koncert za violinu i orkestar u a-molu, op 82
12.10.2020 @ 16:45 HRT3 Olli Mustonen: 24 preludija, op.34
12.10.2020 @ 15:10 HRT3 Ferdo Grazio: Fantasia in rondo
12.10.2020 @ 15:02 HRT3 Martha Argerich: Andante i pet varijacija za klavirski duet u g-duru k.501
12.10.2020 @ 15:00 HRT3 Goeran Soellscher: El marabino ( venezuelski valcer ) el marabino ( vals venezolano )
12.10.2020 @ 13:58 HRT3 Lily Laskine: Valse romantique
12.10.2020 @ 13:55 HRT3 Lily Laskine: Automne ( jesen )
12.10.2020 @ 13:41 HRT3 Lily Laskine; Marielle Nordmann: Grand duo za dvije harfe u es-duru
12.10.2020 @ 13:38 HRT3 Lily Laskine: Follets op.48
12.10.2020 @ 13:36 HRT3 Lily Laskine: Etude
12.10.2020 @ 13:34 HRT3 Lily Laskine: Etude mignonne
12.10.2020 @ 12:24 HRT3 Haydee Loustaunau: Choros br. 5 (alma brasileira)
12.10.2020 @ 11:39 HRT3 Ivo Pogorelić: Otmjeni i sentimentalni valceri ( valses nobles et sentimentales )
12.10.2020 @ 11:29 HRT3 Diana Haller: Dugo u noć
12.10.2020 @ 11:26 HRT3 Anđelka Rušin: More
12.10.2020 @ 11:24 HRT3 Anđelka Rušin: Oči pjesnika
12.10.2020 @ 10:30 HRT3 Thomas Ades: Zlatni prsten, jw viii/33, br.12
12.10.2020 @ 08:39 HRT3 Ruben Dalibaltayan: Minuetto, op. 11
12.10.2020 @ 08:27 HRT3 Zagrebački Simfoničari Hrt: Risuono di gavotta
12.10.2020 @ 07:55 HRT3 Ivo Pogorelić: 2. koncert za klavir i orkestar u f-molu, op.21
12.10.2020 @ 07:07 HRT3 Njemačka Državna Filharmonija Rheinland Oblasti: Simfonija u fis molu, op. 41
12.10.2020 @ 06:56 HRT3 Klavirski Duo Ivančić - Ulrich: Pet malih skladbi za klavir četveroručno
11.10.2020 @ 19:58 HRT3 Ansambl Explorations: 6. capriccio za 2 violončela u d-duru, op.7
11.10.2020 @ 19:10 HRT3 Ansambl Huelgas: Misa " et ecce terrae motus " ( za 12 glasova )
11.10.2020 @ 19:01 HRT3 The Tallis Scholars: Lamentacije ( lamentations )
11.10.2020 @ 15:57 HRT3 Dubravka Tomšič Srebotnjak: Bagatela u a-molu, br.25 woo 59 " za elizu " ( fur elise )
11.10.2020 @ 15:45 HRT3 Orkestar Rtz: Iz: ero s onoga svijeta - završno kolo
11.10.2020 @ 15:09 HRT3 Zbor Rtv Zagreb: Dubravka - pastoralna suita za mješoviti zbor i orkestar
11.10.2020 @ 15:00 HRT3 Zagrebačka Filharmonija: Simfonijsko kolo, op. 12
11.10.2020 @ 14:56 HRT3 Zagrebački Simfoničari Hrt: Iz: morana - predigra 3. činu opere
11.10.2020 @ 14:52 HRT3 Zbor Hrt: Dvije pjesme čuda i smijeha za mješoviti zbor op.10
11.10.2020 @ 13:55 HRT3 Zagrebačka Filharmonija: Simfonijsko kolo, op. 12
11.10.2020 @ 13:52 HRT3 Zagrebački Simfoničari Hrt: Iz: morana - predigra 3. činu opere
11.10.2020 @ 13:47 HRT3 Zbor Hrt: Dvije pjesme čuda i smijeha za mješoviti zbor op.10
11.10.2020 @ 13:34 HRT3 Gudački Kvartet Sebastian: Gudački kvartet u e-duru, op.16
11.10.2020 @ 08:59 HRT3 Zagrebački Gitaristički Kvartet: Milonga
11.10.2020 @ 07:47 HRT3 Baltimorski Simfonijski Orkestar: Bright blue music ( svijetlo plava glazba )
11.10.2020 @ 07:30 HRT3 Rudolf Serkin: Burleska za klavir i orkestar u d-molu
11.10.2020 @ 07:08 HRT3 Slovački Komorni Orkestar Iz Žiline: Botticellijev triptih trittico botticelliano
11.10.2020 @ 06:53 HRT3 Zagrebački Gitaristički Kvartet: Tri osorske impresije
11.10.2020 @ 06:37 HRT3 Darko Petrinjak: Kvartet za gitaru i gudački trio
10.10.2020 @ 23:25 HRT3 Ansambl Alarius Iz Bruxellesa: Iz: musiche sacre concernenti : sonata a 3 - za 2 violine, violončelo i teorbu
10.10.2020 @ 23:18 HRT3 Jules Eskin: Elegija, op.24 ( molto adagio ) elegie
10.10.2020 @ 23:07 HRT3 Mischa Maisky: Adagio s varijacijama
10.10.2020 @ 22:59 HRT3 Miceal O'Rourke: 16. nokturno za klavir i gudače u f-duru - molto moderato
10.10.2020 @ 22:56 HRT3 Lily Laskine: Valse romantique
10.10.2020 @ 22:53 HRT3 Lily Laskine: Automne ( jesen )
10.10.2020 @ 22:39 HRT3 Lily Laskine; Marielle Nordmann: Grand duo za dvije harfe u es-duru
10.10.2020 @ 22:36 HRT3 Lily Laskine: Follets op.48
10.10.2020 @ 22:34 HRT3 Lily Laskine: Etude
10.10.2020 @ 22:32 HRT3 Lily Laskine: Etude mignonne
10.10.2020 @ 22:28 HRT3 Lily Laskine: Romanca za dvije harfe , op.3, br.2
10.10.2020 @ 22:20 HRT3 Nizozemski Filharmonijski Orkestar: Forlane et rondeau
10.10.2020 @ 22:07 HRT3 Kvartet Ebene: Gudački kvartet u e-molu, op. 121
10.10.2020 @ 22:05 HRT3 Ansambl Musica Antiqua Iz Koelna: Iz: 15 sonata za violinu i continuo temeljenih na otajstvima sv. krunice ( ružarij sonate - rosenkranz sonate ) - 1.sonata u d-molu: blagovijest ( nav
10.10.2020 @ 22:03 HRT3 Kvartet Ebene: Gudački kvartet u e-molu, op. 121