Radio Scraper

Plays // Stats // Artists
Clear
Time Radio Artist Title
18.11.2020 @ 11:01 HRT3 Branka Janjanin: Sonata za harfu
18.11.2020 @ 10:21 HRT3 Zbor Rtz: Balade petrice kerempuha - za mješoviti zbor i orkestar
18.11.2020 @ 10:03 HRT3 Franjo Petrušanec: Balade petrice kerempuha
18.11.2020 @ 07:49 HRT3 Bečka Filharmonija: 9. simfonija u d-molu ( originalna verzija )
18.11.2020 @ 07:25 HRT3 Orkestar Konzervatorijskog Društva: 1. simfonija u c-duru, op.21
18.11.2020 @ 07:07 HRT3 Bečka Filharmonija: 35. simfonija u d-duru, kv.385 " haffner "
18.11.2020 @ 06:58 HRT3 Los Otros: Sarabande
18.11.2020 @ 06:42 HRT3 Zoran Dukić: 1. sonata za gitaru u a-molu ( obrada sonate za violinu u g-molu, bwv 1001 )
18.11.2020 @ 06:29 HRT3 Gudači Festivala U Luzernu: Iz: muzička žrtva (musikalische opfer), bwv 1079 - ricercare za 6 glasova
18.11.2020 @ 06:10 HRT3 Il Giardino Armonico: 3. suita u d-duru, bwv 1068
17.11.2020 @ 21:55 HRT3 Valter Dešpalj: A la albeniz
17.11.2020 @ 21:53 HRT3 Mischa Maisky: Iz: 2 poemes de louis aragon - " c " , br.1
17.11.2020 @ 21:51 HRT3 Mischa Maisky: Iz: " la courte paille " - la reine de coeur , br.3
17.11.2020 @ 21:48 HRT3 Mischa Maisky: Iz: " 3 metamorphoses " - c' est ainsi que tu es , br.2
17.11.2020 @ 21:46 HRT3 Mischa Maisky: Iz: " fiancailles pour rire " - violon br.5
17.11.2020 @ 21:24 HRT3 Manuel Barrueco: Histoire du tango - povijest tanga
17.11.2020 @ 21:13 HRT3 Stjepan Radić: Na način starih " ars de ballet ", za klavir
17.11.2020 @ 21:08 HRT3 Stjepan Radić: Na žalu
17.11.2020 @ 21:04 HRT3 Goeran Soellscher; Jian Wang: Berceuse, op. 16
17.11.2020 @ 21:01 HRT3 Goeran Soellscher; Jian Wang: Apres un reve, op. 7 br. 1 ( nakon sna )
17.11.2020 @ 18:38 HRT3 Paco De Lucia: Concierto de aranjuez
17.11.2020 @ 18:00 HRT3 Arthur Rubinstein: Iz: lirske skladbe - ples vila, op.12 br.4
17.11.2020 @ 17:17 HRT3 Gudački Kvartet Klima: Gudački kvartet u c-duru op.58
17.11.2020 @ 17:05 HRT3 Jan Hajek: Priče
17.11.2020 @ 16:54 HRT3 Branko Mihanović: Sonata za obou i klavir op.166
17.11.2020 @ 16:38 HRT3 Zagrebački Puhački Kvintet: Couperinov grob
17.11.2020 @ 13:00 HRT3 Samson Francois: 1. preludij za klavir u c-duru, op.28
17.11.2020 @ 12:20 HRT3 Jean Philippe Collard: Klavirski kvintet u f-molu
17.11.2020 @ 11:36 HRT3 Maurizio Pollini: Klavirski kvintet u f-molu op.34
17.11.2020 @ 11:17 HRT3 Les Adieux: Kvintet za klavir, 2 violine, violu i violončelo u a-molu, g.412 ( op.56 br.2 )
17.11.2020 @ 10:18 HRT3 Detroitski Simfonijski Orkestar: Slavenska koračnica,op.31
17.11.2020 @ 10:07 HRT3 Rolando Panerai: Iz: oberto - " guardami ! ... del tuo favor - un amplesso " - duet leonore i oberta iz 1. čina
17.11.2020 @ 10:01 HRT3 Filharmonijski Orkestar Bbc - A: Iz: oberto - uvertira
17.11.2020 @ 08:13 HRT3 Pavel Štepan: Kvintet za klavir, 2 violine, violu i violončelo u g-molu, op.8
17.11.2020 @ 07:57 HRT3 Puhački Kvintet Academia Iz Praga: Puhački kvintet u es-duru, op.88 br.2
17.11.2020 @ 07:27 HRT3 Mendelssohn Trio Berlin: Klavirski trio u es-duru, op. 2
17.11.2020 @ 07:07 HRT3 Michael Gieler: Sonata za violu i klavir u es - duru, op. 5 br. 3
17.11.2020 @ 06:59 HRT3 Thomas Ades: Uspomena, jw viii/32
17.11.2020 @ 06:56 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Ponor čežnje ( abismo de sed ) - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:53 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Jota - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:51 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Ruža i vrba ( la rosa y el sauce ) - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:48 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Uspavanka ( nana ) - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:43 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Kuba u klaviru ( cuba dentro de un piano ) - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:39 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Tuga ( triste ) - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:36 HRT3 Kim Kashkashian; Robert Levin: Asturiana - za violu i klavir
17.11.2020 @ 06:27 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Četiri mazurke
17.11.2020 @ 06:20 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Hommage a ivan lacković croata, za puhački trio
17.11.2020 @ 06:14 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Skice za puhački trio
17.11.2020 @ 06:08 HRT3 Zagrebački Puhački Trio: Puhači trio
16.11.2020 @ 21:55 HRT3 Simfonijski Orkestar Poljskog Radija: Poloneza u es-duru
16.11.2020 @ 21:40 HRT3 Orkestar Capitole Iz Toulousea: Trois valses romantiques
16.11.2020 @ 18:54 HRT3 Rudolf Buchbinder: Impromptu u ges-duru, op.90 br.3, d.899 ( andante )
16.11.2020 @ 17:58 HRT3 Eugen Indjić: Mazurka u des-duru,op.30 br.3
16.11.2020 @ 17:36 HRT3 Yvonne Loriod: Buđenje ptica za klavir i orkestar
16.11.2020 @ 17:07 HRT3 Christina Ortiz: 3. bachianas brasilerias - za klavir i orkestar
16.11.2020 @ 16:39 HRT3 Stephen Bishop Kovacevich: 2. koncert za klavir i orkestar
16.11.2020 @ 15:08 HRT3 Trio Dor: L' indifference de la foule
16.11.2020 @ 15:01 HRT3 Alexander Markov: 3 preludija
16.11.2020 @ 13:42 HRT3 Annie Challan: Koncert za harfu i orkestar u ges-duru, op.39
16.11.2020 @ 13:31 HRT3 Helga Storck: Sonata za harfu
16.11.2020 @ 12:33 HRT3 Yehudi Menuhin: 2. romanca za violinu i orkestar u f-duru, op. 50
16.11.2020 @ 12:26 HRT3 Zbor Hrt; Simfonijski Orkestar Hrt; Tonči Bilić: Iz: nabucco - zbor židova iz 3. čina / va, pensiero
16.11.2020 @ 12:19 HRT3 Orkestar Philharmonia: Iz: nabucco - uvertira
16.11.2020 @ 11:20 HRT3 Ruža Pospiš Baldani: Iz: orfej i euridika - " dove trascorsi ? ahime ! ... che faro senza euridice " - recitativ i arija orfeja iz 1.čina
16.11.2020 @ 11:05 HRT3 Gundula Janowitz: Iz: fidelio - " heil sei dem tag " - finale opere
16.11.2020 @ 08:40 HRT3 Ansambl The Renaissance Flute Consort: Passacaglia
16.11.2020 @ 08:19 HRT3 Il Giardino Armonico: 5. koncert u d-duru, bwv 1050
16.11.2020 @ 07:57 HRT3 Julian Bream; Ansambl Melos: Koncert za gitaru op. 67 ( guitar concerto op. 67 )
16.11.2020 @ 07:43 HRT3 Ana Domančić: Mali koncert za piccolo i komorni gudački ansambl
16.11.2020 @ 07:29 HRT3 Gerard Lesne: Kantata " mi palpita il cor "
16.11.2020 @ 07:17 HRT3 The Smithsonian Chamber Players: 1. kraljevski koncert ( premier concert royaux )
16.11.2020 @ 07:06 HRT3 Ansambl Fitzwilliam: La follia
15.11.2020 @ 23:55 HRT3 Pavlo Beznosiuk: 2. sonata u b-duru , z 791
15.11.2020 @ 19:58 HRT3 Josef Suk: Skladba u formi habanere
15.11.2020 @ 19:43 HRT3 Concerto Vocale: Danas slavi sin božji - kantata, buxwv 43 heute triumphieret gottes sohn
15.11.2020 @ 19:31 HRT3 Edith Mathis: Herr,wenn ich nur dich habe - kantata
15.11.2020 @ 19:23 HRT3 Paul Esswood: Jubilate domino ( psalam 98, 4 - 6 ) - solo kantata za alt, violu da gamba i basso continuo
15.11.2020 @ 19:16 HRT3 Friedrich Melzer: Herr, nun laesst du deinen diener - kantata
15.11.2020 @ 19:06 HRT3 Jakob Staempfli: Kantata " ich bin eine glume zu saron "
15.11.2020 @ 19:01 HRT3 Zbor Dječaka Humanističke Gimnazije Iz Basela: Mit fried und freud ich fahr dahin - koralna kantata
15.11.2020 @ 17:58 HRT3 Salzburger Saitenklang: Iz: opere " čarobna frula " - das klingt so herlich - zbor
15.11.2020 @ 17:10 HRT3 Londonski Filharmonijski Zbor: Svečana misa u g-duru za krunidbu louisa xviii. ( messa solenne in sol maggiore per l'incoronazione di luigi xviii )
15.11.2020 @ 16:45 HRT3 Sibylla Rubens: " wie der hirsch schreit nach frischem wasser " 42. psalam - kantata za sole, zbor i orkestar, op.42
15.11.2020 @ 16:36 HRT3 Helen Donath: Offertorium, d.963
15.11.2020 @ 15:59 HRT3 Ansambl The King'S Noyse: Der ander mascharada des pfaltzgraffen
15.11.2020 @ 15:50 HRT3 Filharmonija Iz Ciudad De Mexica: Fanfare za običnog čovjeka ( fanfare for the common man )
15.11.2020 @ 15:25 HRT3 Thomas Hampson: Stari američki napjevi ( orkestralna verzija ) ( old american songs )
15.11.2020 @ 15:07 HRT3 Stanley Drucker: Koncert za klarinet, gudački orkestar, harfu i klavir
15.11.2020 @ 14:43 HRT3 Peter Lawson: Sonata za klavir
15.11.2020 @ 07:45 HRT3 Akademija St. Martin In The Fields; Sir Neville Marriner: Rakastava, op. 14 - suita za gudače i udaraljke
15.11.2020 @ 07:35 HRT3 Londonski Simfonijski Orkestar: Iz: puno vike ni za što, op.11 - suita za gudački orkestar ( much ado about nothing )
15.11.2020 @ 07:17 HRT3 Amsterdamski Kraljevski Concertgebouw Orkestar: Iz: paukova gozba, op.17 - suita
15.11.2020 @ 07:06 HRT3 Orkestar Pariškog Konzervatorija: Dječje igre - suita
15.11.2020 @ 06:59 HRT3 Musica Reservata: Basse dance - la spagna
15.11.2020 @ 06:54 HRT3 Ewald Demeyere: Sonata za obou i basso continuo u g-molu, w135
15.11.2020 @ 06:37 HRT3 Branko Mihanović: Sonata za obou i čembalo u g-molu, bwv 1030b
14.11.2020 @ 23:28 HRT3 The King'S Consort: Sonata u g-duru, k.241
14.11.2020 @ 23:18 HRT3 Frank Glazer: Tri sarabande
14.11.2020 @ 23:04 HRT3 Susan Drake: Velika fantazija i bravurozne varijacije na talijanske motete ( grande fantaisie et variations de bravoure sur des motifs itali
14.11.2020 @ 23:01 HRT3 Howard Shelley: Iz: šest pjesama, op.38 - tratinčice (br.3) - transkripcija za klavir